ID e ofertes C71478
Oferta ka 522 shikime
€3,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E gjelbër
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
192 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makine e prodhuar dhe perdorur ne USA. me Dokumenta te rregullta dhe taksa te paguara deri ne Korrik 2016.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, autopilot, bluetooth & usb, drita mjegulle, dritare elektrike, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra të palosshme, timon elektrik, xhama elektrikë