ID e ofertes C70889
Oferta ka 1157 shikime
€8,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Volkswagen Passat 2.0 TDI "full option" e blere ne Gjermani. Makines sapo i jane bere te gjitha sherbimet (vaj, filtra.)Makina eshte me siguracion dhe taksa deri ne shtator 2016. Makina permban: -ABS -ESP -Clima -Navigator -Sensor parkimi (para,mbrapa) -Pasqyrat me mbyllje automatike -Sedilja shoferit me memorie -Sedilje me ngrohje -Komanda ne timon -Xhama elektrike -Karikator me 6 cd ........etj. Cmimi i diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Elbasan

Informacion mbi mjetin