ID e ofertes C70353
Oferta ka 1245 shikime
€3,450 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Valksvagen Pasat model Hi Line me motorr 1.9 nafte DI te kuqe ,makina eshte mirembajtur dhe me dekumenta te rregullta te paguara deri ne Dhjetor 2016 ,me Klima dhe sedile meshine me ngrohje ,Navogator te madh Origjinal Pasat ,disqe alumini 18 ,drita Xenon ,xhama te zinj Origjinal .mbyllje me pult . Makina eshte e paster dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim 0697347797 3450 euro i diskutushem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lushnje

Informacion mbi mjetin