ID e ofertes C69982
Oferta ka 857 shikime
€4,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet wolkswagen passat viti 2002,kambio manuale 1.9 TDI me DI te kuqe,klimatronic,sediljet me ngrohje,tapiceria gjys lekure gjys kamosh shum e paster,dritat xeno-bixeno,kasetofon mp3 me bagazhier me 6 cd,pasqyrat me sinjale,disqet nr 17 origjinale te passatit,2 celsa origjinal me pult,gomat te 4 te reja michelin,sapo i jan bere te gjitha sherbimet e nevojshme si vaj e filtra rryp motorri,ferrotat etj.. Taksat dhe siguracioni te paguara deri me 26 qershor 2016.Ska nevoje per sherbimin me te vogel,shum e paster si nga jasht dhe nga brenda,e gatshme per cfardolloj prove nga ana juaj.cmimi i diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin