ID e ofertes C125718
Oferta ka 220 shikime
€7,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Jetta , Veturë
Prodhimi:
2013
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
155 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: VW Jetta ✔ Viti: 2013 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: Benzin-Gas ✔ Targa: dogan ✔ Km: 155.000 ✔ Ngjyra: e Zeze ✔ Opsionet shtese: 2.0 Benzin-Gas me impiant te sapo montuar Digi-Tronic me 2 vite garanci, super ekonomike dhe ne gjendje shum te mire. ✔ Vendodhja: Durres ✔ Cmimi: 8.500€ ↘️ 7.800€ ✔ Telefon: +355692497771

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin