ID e ofertes C928
Oferta ka 1292 shikime
€9,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf , Veturë
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1900 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
3
Kilometrazhi:
144 597 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

VOLKSWAGEN GOLF V. Xhama me nuancë jeshile, sediljet e përparme "Easy Entry", ndarës bagazhi lëkure, kambio Automatike DSG 6-marsha, navigator RNS 300, lexues MP3. Makina është importuar nga Gjermania me libër servisi dhe ka kryer të gjitha shërbimet në servis të autorizuar nga Volkswagen. Cmimi me T.V.SH dhe doganë të paguar.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, Çelës me chip, disqe alumini, dritare elektrike, klimë manuale, kompjuter bordi, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, radio/cd, sediljet pas të palosshme