ID e ofertes C28254
Oferta ka 956 shikime
€3,100 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet golf 4 ne gjendje te shkelqyer.Jane kryer te gjitha sherbimet, dokumenta te sapopaguara.Pak e perdorur ne Shqiperi dhe shume e mirembajtur. me kondicioner, airbag, ABS, kambio automat etj.3100 euro i diskutueshem.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin