ID e ofertes C26272
Oferta ka 1127 shikime
€2,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
78 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

!!!!!!!!!!OKAZION!!!!!!!!!!!!!!!!Shitet Golf IV , viti 2000, 1.6 Benzin + gaz, ngjyrë gri metalizato, 4 dyer, kambio manuale, klima, 4 xhama elektrikë, pasqyra elektrike, 4 airbag, 78.000 km, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike, Super ekonomike, 2 çelësa. Me dokumenta te paguara deri ne prill te 2016. Impianti i gazit eshte "LOVATO ORIGJINAL" i vitit 2014, me dokumenta .Makina eshte super ekonomike ne perdorim! Çmimi 2600Euro. Cel. 0686054842/0684142328.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin