ID e ofertes C26135
Oferta ka 1133 shikime
€3,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
154 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Golf 4, viti 2003, 1.9 TDI naftë, ngjyrë e zeze, kambio manuale 5 marshe, kompjuter bordi, ESP, klima tronik, kasetofon origjinal radio/CD, xhama-pasqyra elektike, 4 airbag, disqe origjinale çerkin lega 16", 154.000 km origjinale, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike, shumë ekonomike, 2 celesa me pult, me doganë, i sapoardhur. Çmimi 3400 Euro i diskutueshëm. Cel. 0673894604.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

shesmakine
Tel: 0673894604
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin