ID e ofertes C1176
Oferta ka 1110 shikime
€12,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Volswagen Golf 6 2.0 TDI makina ka nje ngjyre Hide mjaft te bukur Viti 2009, Automat , Nafte , Klima Dixhitale , XHamat e Pasem te zi origjinal Navigacion Sistem , Sensor Parkimi para&pas Timon 3-sh me ngritje dhe zbritje marshesh ne timon tapiceri Kamosh Makina shitet ose Nderrohet E sapo Ardhur nga Gjermania me dogane te paguar cel: 069 862 1895

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin