ID e ofertes C1173
Oferta ka 1054 shikime
€5,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
147 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Golf V, viti 2004, 1.9 TDI naftë, ngjyrë gri e erret, kambio manuale, kompjuter bordi, ESP,kondicioner, kasetofon origjinal me ekran, xhama-pasqyra elektike, 10 airbag, disqe origjinale çerkin lega 16", 147.000 km, goma te reja, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike, shumë ekonomike, 2 çelesa me pult, me doganë, i sapoardhur. Çmimi 5200 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin