ID e ofertes C10391
Oferta ka 955 shikime
€4,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Shes VW Golf 5 me motorr benxin 1.6 FSI makina eshte ne gjendje super perfekte me 105.000 km origjinale e sapo ardhur dhe e sapo targuar dokumenta te paguara deri ne Qershor 2016 disqe alumin 16 goma te mira sherbime te sapo kryera.... Cel. : 0683846319

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin