ID e ofertes C1101
Oferta ka 1416 shikime
€5,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shiter Golf 5 ne gjendje shume te mire. 1.9 TDI me kambio automatike, sedilje me ngrohje edhe mund ti ulen ose ngrihen sipas deshires. Timon me levizje ne baze se deshires se shoferit fshirese me sensor, pilot automatik, me baxha, kasetofon origjinal i golfit i sapo vendosur, dy celesa origjinale. Gjithashtu makina eshte me sistem telefoni. Ku mund te flsni duke i dhene makines. Dhurate kasetofoni origjinal Blackpount dhe Telefoni Nokia Bussines. (Te gjitha paisjet si krik, pomp per fryrje gomash, etj etj) Emisioni i Gazrave eshte Euro 4, pra me marmitke katalitike. Konsumi mesatar eshte 5 L/100 km Ne rruge te gjata konsumi eshte 4.1 L/100 km Nuk eshte pire duhan ne Makine. Dokumentat perdundojne ne Mars te 2016. Shikoni nje here sa jane ne treg cmimet e kesaj tip makine me kambio Automatike, pastaj merrni ne telefon. 0692210991

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin