ID e ofertes C117236
Oferta ka 739 shikime
€4,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Golf 5 Viti 2005 Tapiceri lekure,sedilje me ngrofje dhe komandim elektrik , klima , abs , airbag Me dogan te paguar pa targa Cmimi 4900 €

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin

\