ID e ofertes C115039
Oferta ka 2698 shikime
* Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2004
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Volkswagen Golf 1.6 FSI 115 hp 3-dyer 2004 me 200.000 km (motor zëvendësuar pak ditë më parë dhe me 70.000 km të makinës) në gjendje të mirë të përgjithshme, me ABS, airbag, dritaret elektrike, radio me CD player, automatike dual-zonë , dritat mjegull, mbyllje qendrore Remote, kompjuter Trip, timon lëkure, rrota aliazh, sensorë parkimi pasme dhe pasqyra elektrike dera. Ideale për çdo përdorim, të përshtatshme për përdorim urban, dhe e shkëlqyer e përditshme madje edhe për distanca të gjata, ka një kabinë shumë të bollshme me 5 vende të rehatshme dhe një ndarje e madhe e bagazhit; Ajo është mundësuar nga 1.6 FSI 115 hp të aftë për të performancës të shkëlqyer dhe konsumin e karburantit të ulët në sajë të cilën është e mundur për të mbuluar deri në 18 km me një litër karburant !! Vetura është shitur kompletuar me origjinale qese Volksvagenit kozmetike, të vlefshme deri në tetor 2018 rishikim dhe zëvendësim të plotë të mirëmbajtjes motorit (me një i vjetër dhe i rishikuar nga udhëtimi 70.000 km) kryer pak ditë më parë.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, asr, autopilot, drita mjegulle, limitues shpejtësie, mbyllje qëndrore, mp3, ndezje me buton start/stop, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike