ID e ofertes C98592
Oferta ka 1627 shikime
€8,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
88 640 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet VW Golf 5, 1.9 TDI viti 06/2008 në gjëndje perfekte motorrike dhe xhenerike full optional (sensorë parkimi prapa, timon multifunksional, compjuter bordi, climatronik me 2 zona, drita mjergulle, sensorë shiu, pilot automatik, paketa dritave leaving/coming home, mp3 me 8 boxe, xhamat prapa të errësuar nga fabrika, goma rezerve me disk). Disqe alumini goma te reja 205/55/R16 të sa po ndërruara. Serviset te gjitha të kryera në muajin Prill dhe taksat të paguara deri në Prill 2017. çmimi 8200 Euro Cel. : 0683046317​

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin