ID e ofertes C9559
Oferta ka 663 shikime
€3,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: automatik Ftohja.....: KlimaShitet Vw Golf 4 T-DI e kuqe,viti 2002,kambio automatike+tronic,airbag,abs,asr,klima,pasqyra elektrike,4 xhama elektrik,kompjuter bordi,mbyllje qendrore,disqe alumini.Makina eshte shum ekonomike me te gjitha sherbimet e bera dhe dokumenta te paguara,Cmimi 3400 euro ose ndrrohet Cel: 0693222241Cel. : 0693222241

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin