ID e ofertes C93378
Oferta ka 2214 shikime
€4,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
175 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES VW GOLF 5 VITI 2004 MOTOR 1,9 TDI FULL OPTIONAL; SENSOR PARKIMI , 4 XHAMA ELEKTRIK , MBYLLJE ME PULT, 2CELSA . ME DOGANE TE PAGUAR DHE LETRA TE PAGUARA DERI ME 07/2016NE GJENDJE PERFEKTE

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregmakina
Tel: 0683944449
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin