ID e ofertes C9320
Oferta ka 862 shikime
€9,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
102 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 81 KM.........: 102000 Me letra te paguara .Blere ne itali.2 nafte tdi.klima radio cd me touch. Goma te reja me disqe alumini.shume e paster brenda dhe jashte.dhe gjendje perfekte motorrike e xhenerike. 2 celsa . sensor parkimi. Tel. : 0695260698

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 0695260698
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin