ID e ofertes C8730
Oferta ka 896 shikime
€6,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 110 KM.........: 199.000Shitet GOLF 5 2.0 TDI,viti 2005 kambio automatike DSG ,abs,esp,klima,kamera parkimi,4 xhama elektrik dhe te zinj origjinal mbrapa ,navigator dvd,komanda ne timon,disqe dhe 4 gomat te reja fare.Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera dhe dokumentat e paguara. Cmimi 6.200 euro ose ndrrohet Cel: 0692699516

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 0692699516
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin