ID e ofertes C70025
Oferta ka 928 shikime
€10,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf , Veturë
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Bezhë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
55 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet golf 6 viti 2011 automatic clima etj.. motor 1.6 dissel ne gjendje te shkelqyer me 59.000km te saja.. kontrollohet letshem pasi gjendja e makines flet vete.. i jane vendosur dhe 4 goma te reja michelin.. pak i diskutuar..

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin