ID e ofertes C67879
Oferta ka 1235 shikime
€3,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
250 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Golf 4 - 2002 "Qeshor 2002", 1.9 Diesel, DI- Të kuqe, 131 Kuaj fuqi - 6 Marrsha, ka motor te ri si golf 5 etj, Makina eshte super e shpejt dhe ekonomike, Kondicioner Klima center lock, hapje mbyllje dyersh dhe xhama me Pult, letrat dhe siguracioni i bere deri ne 2017, Cmimi Nuk eshte Okazion, por eshte per ato qe duan me marr nje Golf te mire dhe ia kan mundesine... , preferohet komunikimi me sms os whatssap,, FLM

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin