ID e ofertes C66801
Oferta ka 803 shikime
€6,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet VW GOLF 5 i vitit 2004-2005 TDI , nafte, kambio manuale, kondicioner, ABS,ESP, xhama dhe pasqyra elektrike, hapje-mbyllje me telekomande , sistem alarmi kundra vjedhjes, 4 dyer, sedilje te levizshme, gjendja xhenerike dhe mekanike shume e rregullt , kilometra origjinale, kur e kam blere vete i kam bere kontrollet duke qene se jam si profesion mekanik makinash, shitet per arsye se disponoj 3 automjete dhe e kam te tepert.Pjesa elektrike dhe elektronike ne gjendje shume te mire .Makina eshte perdorur ne Gjermani dhe ka njekohesisht edhe liber sherbimesh teknike.Ka 3 muaj qe ka hyre ne doganen shqiptare.E kam sjelle vete nga Gjermania.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin