ID e ofertes C65826
Oferta ka 1341 shikime
€2,350 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf , Veturë
Prodhimi:
1998
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
15 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Vw golf 4 ne gjendje perfekte i sapo ardhur nga italia ne gjendje motorrike shum te mir motorrin me garanci ,ne llamarina shum i paster dhe ne pjes gjenerike vaj filtra rryp motorri te bera ,5 porta klima 1.9 tdi me i te kuqe 4 xhama elektrik disqe alumini origjinale te golfit 4 me goma pothuajse te reja letrat e sapo prera dhe e targuar ,pak i diskutueshem ne çmim .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina46@iauto.al
Tel: 0694765876
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin