ID e ofertes C65259
Oferta ka 1180 shikime
€4,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
1 900 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet VW passat i vitit 2004,i ardhur nga gjermania.makina eshte full opsion(xeno orgjinale fabrike, sensor shiu,navigator,baxha,sedilje me ngrohje,klima digitale,makina eshte 2.5 tdi v6 dhe ka 180 kuaj fuqi,4x4/ 4motion me kambio automatike teper e shpejt ne rruge)ne gjendje perfekte! Servis i sapo bere(goma te reja,vaj filtra te gjitha (vaj kambio,vaj motorri) 4500 euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina46@iauto.al
Tel: 0695137305
Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin