ID e ofertes C65197
Oferta ka 1254 shikime
€6,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
140 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet makina sapo e ardhur nga Gjermania ne gjendje super te mire.Makina eshte me kamjo automatike dhe ka 140.000 mij kilometra.Cmimi i makines i diskutueshem 6500 Euro.Makina eshte me dogane te paguar.Dritat e makines jane Kseno orgjinale.Per me shum informacion kontaktoni me nr e tel.0682010100

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin