ID e ofertes C60967
Oferta ka 1050 shikime
€5,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet golf 5.1.9 tdi,makina e sapo ardhur me dogan te paguar,goma te reja. Me klima,2 celsa,ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin