ID e ofertes C60368
Oferta ka 2149 shikime
$4,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

VW Golf 5-1.6 Benzin FSI Viti Prodhimit Dhjetor 2004 me 232.000 km origjinale Kamio manuale xhama pasqyra elektrike cd player klima tronik disqe alumini GTI navigator pasqyra me sinjale hapje mbyllje qendrore..Letra te gjitha te paguara Targa AA…Te gjitha sherbimet e bera Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Cmimi---4300 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-06VW Golf 5-1.6 Benzin FSI Viti Prodhimit Dhjetor 2004 me 232.000 km origjinale Kamio manuale xhama pasqyra elektrike cd player klima tronik disqe alumini GTI navigator pasqyra me sinjale hapje mbyllje qendrore..Letra te gjitha te paguara Targa AA…Te gjitha sherbimet e bera Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Cmimi---4300 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-069 52 16 970 066 60 60 999-VDClab--Viber—WhatsAp—Klodi

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin