ID e ofertes C59442
Oferta ka 1581 shikime
€2,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
20 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

makina eshte ne gjendje shum te mire me taksa te paguara motorr 1.9 nafte me nje(i) te kuqe mund dhe te ndrrohet viber watsap 0699324799

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina41@iauto.al
Tel: 0699324799
Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin