ID e ofertes C6524
Oferta ka 850 shikime
€6,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shes golf 5 Tetor 2004 Manual (6 marshe) Gri metalizato KM.168750 GT Sport Tapiceri lekure,komanda tek timoni Kamera Parkimi Navigator 4 goma te reja dhe sherbimet e vaj/filtra te sapo bera Nafte 2.0 Disqe GTI 17' Sherbimet e kryera gjithmone tek Classic Volkswagen(Me Fatura) 6.500Euro Shume pak i diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin