ID e ofertes C1029
Oferta ka 1428 shikime
€6,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1400 cm³
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
65 065 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

VOLKSWAGEN GOLF 5 . Automjeti është blerë i ri ne koncesionar dhe me libër servisi te rregullt. Ka kryer të gjitha shërbimet në servis të autorizuar. Me te gjithe dokumentat të paguara. Cel: +355 68 20 66 011 / 017

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

+355 4 5800025
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, disqe alumini, ebd, esp, immobiliezer, klimë automatike, kompjuter bordi, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mp3, pasqyra elektrike, radio/cd, xhama elektrikë