ID e ofertes C62068
Oferta ka 1237 shikime
€1,750
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
60 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Vw gol viti 2005 motorr 1000 benzin ne gjendje te mirre motorrike dhe xhenerike. Me dokumenta te rregullta deri ne qershor dhe siguracion ne nentor. Me sherbime te kryera vajra filtra, me kondicioner. Nderrohet me makine me nafte .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin