ID e ofertes C6463
Oferta ka 1115 shikime
€18,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2013
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
18 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SUPER CMIM ME ULJE TE KONSIDERUESHME!!!!!!! Ky automjet kushton i ri me porosi 27500 Euro! Eshte skontuar nga Porsche Albania per Albarent dhe pas vetem 18000 km del per shitje me nje cmim super okazion = 18500 Euro! Te gjitha dokumentat te prera deri ne Qershor 2015 (edhe Kasko) - Thuajse e re fringo! Pafundesi opcionesh e ekstrash! Motori i ri Bluemotion 150 KF, sedilje pjeserisht lekure, radio-cd-mp3 me touchscreen dhe aux e usb e cd changer dhe kamera per mbrapa, sensor para e mbrapa, disqe custom '18, Bi Xenon e Led, ngjyra metalike e pakete kromaturash, pakete sensor drite e shiu, drita Courtesy integruar ne insertet e brendshme, mbeshtetese krahu, frigo-box, timon lekure me marshe, pasqyrat me palosje me buton dhe ngrohje, sedilje me ngrohje, pilot automatik, timon me komanda, 8 airbag, xhama te erreta mbrapa, bluetooth, Klima 2 zona automatike etj - etj!!!!!!!! DANTE Tunning!!!! Eshte i mundshem vijimi i skemes leasing ose rifinancimi ose pagesa me keste! Kontakte - 0686046901

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin