ID e ofertes C6407
Oferta ka 865 shikime
€5,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
177 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

I sapo ardhur nga Gjermania : Volkswagen Golf 5 2.0 TDI me keto te dhena Viti i prodhimit 2004 Kambio : Manuale 6 marsha Ftohja : kondicioner Kilometra : 177.000 km Extra : Baxha xhami , disqe alumini , Timon 3 , kompjuter bordi , gaz pilot , esp , abs etj. Shenim : makina e ka freksion , volant (kit ) te ri , dhe eshte ne gjendje perfekte nga gjithcka . Makina eshte me TVSH te paguar gati per cfaredolloj prove . per me shume info : Cel : 0697521978

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin