ID e ofertes C40345
Oferta ka 1113 shikime
€5,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Volkswagen GOLF 5,Viti 2004 Ngjyra e zeze Xhamat elektrik Kamio Manuale Klima Motorri Nafte 1.9 Mbyllje qendrore 2 Celsa Fuqia 77 KW Makina ka hyre ne shqiperi para 3 muajsh,Korrik 2015,eshte me dokumenta te rregullta dhe targa AA,Tirane Sherbimet i jane kryer prane Koncensionarit,classic volkswagen Siguracioni i mbaron ne Korrik 2016 Siguracioni FULL KASKO(edhe kundra vjedhjes) i mbaron ne Korrik 2016 Cmimi 5000 Euro 0672040666

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin