ID e ofertes C6147
Oferta ka 916 shikime
€2,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Tirane, shes makine Volkswagen Golf 4 Viti 1999, 2.800 EuroKarburanti: Benzin Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima KM.........: 160000Shitet Golf 4 Viti 99 Benzin 1.6 Kambjo Manuale. Me Klima,ABS,ESP Disqe Alumini,Fener Mjegulle Xenon. Radio CD me DVD,TV. Xhamat te zinj Elektrrik origjinal, te shkruajtur dhe ne lejen e qarkullimit. Dekumenta te paguara per 1 vit. ne gjendje perfekte dhe shume e mirmbajtur si brenda dhe jashte. Cmimi 2.800 Euro.Cel. : +355 69 857 9736

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin