ID e ofertes C39448
Oferta ka 769 shikime
€7,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E bardhë
Kilometrazhi:
135 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte e ardhur nga Hollanda- Amsterdam , ka 135mije km origjinale, ka Motorr super ekonomik SDI 5 litra si brenda ne qytet dhe jashte ,sendile 1/2 lekure si GTI makina eshte ne gjendje sh te mire ska nevoj per as1 sherbim, kambio manuale me 5+1 marshe , xhama te zinj origjinal komplet, disqe te 2011 te audi s-line me goma 95% te reja dunlop te ardhura nga gjermania! makina eshte perfekte ! letra te paguara dhe siguracion deri ne Mars 2016! Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove ku te doni ju dhe si te doni ju edhe deri te volkswagen , makina eshte ashtu si duket ne foto akoma dhe me e mire jo si jeni mesuar te shikoni foto me efekte dhe i gjeni te lodhura nga afrer, garanci per cfaredo lloj difekti 6 muaj !

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin