ID e ofertes C37989
Oferta ka 1436 shikime
€5,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES VW GOLF 5 VITI 2005 MOTOR 2,0 TDI FULL OPTION, BUTONA NE TIMON, SENSOR PARKIMI , PILOT AUTOMATIKE, SENSOR SHIU DHE DRITASH , KOMPJUTER BORDI, XHAMA ELEKTRIK CELES ME PULT, DISQE ALUMINI . NE GJENJE PERFEKTE ME DOGANE DHE TARGATE PAGUARCMIMI 5200 EURO

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin