ID e ofertes C37541
Oferta ka 991 shikime
€6,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Portokalli
Kilometrazhi:
109 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Golf 5 PLUS prodhim i vitit 2006 , motorr 1.9 nafte, kambio automatike DSG, sensor parkimi, xhama elektrike , sedilje me ngrohje, 109,000 km origjinale, ABS SRS, disqe alumini vaj dhe filtra te sapo nderruar, taksa te paguara deri ne prill 2016. Cmimi 6400 Euro i diskutueshem. Nr.Kontakti 0682737284

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin