ID e ofertes C6020
Oferta ka 904 shikime
€6,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
163 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Volkswagen Golf 2.0 TDI DSG viti 2004 kambio automatike dhe tip tronik , Klima Radio/CD 163.000 km te vetat , gjendje perfekte teknike e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli makina eshte e sapoardhur nga gjermania me tvsh t paguar . CMIMI : 6200 EURO /// Cel 069 444 6226 --- 0692061517

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin