ID e ofertes C5949
Oferta ka 726 shikime
€6,660
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
148 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje perfekte, ska nevoje per asnje sherbim, as minimal per tiu kryer. Letrat i ka te prera deri ne TETOR 2015. Vaj Filtra te kryera per nje vit. Makina ka harxhim minimal 5.8 L/100 km Sediljet dhe tapiceria shume e pasterKA OPSIONET SI ME POSHTE:ABS, CD, KASETOFON, MBYLLJE ME PULT, PASQYRA ELEKTRIKE, SENSORE SHIU DHE DRITE, SEDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE, XHAMA ELEKTRIK, AIRBAG PER SHOFERIN, AIRBAG PER PASAGJERIN, TIMON HIDRAULIK, FENERE PER MJEGULL etj...TE GATSHEM PER CDO LLOJ KONTROLLI, NE CDO SERVIS QE JU DESHIRONI, JU GARANTOJNE PER GJENDJEN PERFEKTE TE MAKINESTel: 0668020080, 0688342333

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin