ID e ofertes C34971
Oferta ka 853 shikime
€4,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte 2.0 tdi ne gjendje te perkryer dhe me serviset e bera ne kohe...Goma dimerore. Klima tronik. Vaj filtra te ndruar para pak ditesh me kamio manuale 6 marsha... Dhe ka gati dy vjet qe ka hyr ne shqiperi . Kartat e prera deri ne gusht 2016 .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Korça

Informacion mbi mjetin