ID e ofertes C34477
Oferta ka 1451 shikime
€6,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
168 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

VW GOLF 5 INDIVIDUAL HIGHLINE 2.0 TDI -VITI PRODHIMIT 11/2005 modeli 2006 -168000 KM ORIGJINALE me LIBER SHERBIMESH - KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIKE ( MODEL DSG ) -CHROMPAKET -Ngjyrë E ZEZE METALIZATO - NAVIGATOR VW MODEL 2010 - CD - DVD - ME 6 CD-SD CARD-USB-AUX, AZHORNIMI TE DHENEVA NGA SATELITI- -Klima DIGITALE ME 4 ZONA, - FTOHES FIGROFERIK -CRUISE CONTROL - TELEFON VW -TAPICERI ALCANTARA + SPORTLINE + NGROHJE SEDILESH +LEVIZJE ME BUTONA -PASQYRAT ME PALOSJE + NGROHJE + KOMANDIM ELEKTRIK -XHAMA ELEKTRIKE( Para dhe Mbrapa elektrikë), -PILOT AUTOMATIK + LIMITATOR SHPEJTESIE -12 x Airbag(SRS), ABS, BAS, ESP -Timon hidraulik + ULJE-NGRITJE SIPAS DESHIRES -FENERE TE PERSONALIZUAR ME LUPA + ULJE -NGRITJE FENERESH SIPAS TERRENIT +LARJE AUTOMATIK - 2 CELESA ME KOMANDIM NGA LARG -SENSORE SHIU + SENSORE DRITE -NJE PERDORUES I VETEM - -Sediljet e pasme të palosshme dhe te LEVIZSHME PARA-MBRAPA -KOMPRESOR +SOLUCION NGJITES+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome), - Disqe alumini te Markes ``VW `` -4 GOMA TE REJA MICHELIN 4 STINET - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë te ulet, -Dogane e Paguar- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIANR 00355692029005 00355696630414Cel. : 00355692029005

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin