ID e ofertes C31445
Oferta ka 1170 shikime
€11,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
100 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet / nderrohet golf 6 viti dhjetor 2011 1.6 nafte versioni blueficence qe fiket dhe ne trafik shum ekonomike e ardhur nga hollanda mundesi nderrimi me makine tjeter

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin