ID e ofertes C30961
Oferta ka 1325 shikime
€2,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
130 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shitet. golf4 1.4GTI viti 99.ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike shum e paster si makin.vaj filtra te nderruara te gjitha 136mij kilometra me garanci te vetat .disqe alumini. goma70%.4 xhama elektrik.pasqyra elektrike.hapije mbyllje me pult.me dogan te paguar

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin