ID e ofertes C30839
Oferta ka 1017 shikime
€3,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Volkswagen Golf 4 ne gjendje te shkelqyer motorike xhenerike dhe vizuale.. motorr nafte 1.9 TDI viti prodhimit mars 99 me dokumenta te rregullta. makina nuk ka nevoje per asnje sherbim dhe eshte shume ekonomike. disqe 15 orgjinale dhe goma ne gjendje shume te mire 75%, pasqyra elektrike, 4 xhamat elektrike, 4 airbag 2 para 2 mbrapa,timon i levizshem,tapiceri shume e paster, ka te instaluar impiant muzike me amplifikator kenwood vufer piooner te bera ne itali..

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin