ID e ofertes C30447
Oferta ka 1607 shikime
€2,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf , Sportive
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
0 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shitet volkswagen golf 4. sportiv nga fabrika . motorr 1.4 benzine. me kondisioner, abs, air bag, te 4 xhamat elektrik, kasetofon me usb (volum i kenaqshem per ata qe pelqejne muziken me volum te larte)ngjyre gri metalizato, kamio manuale viti 2000, 171 mije kilometra me dogane targa te reja,me dokumenta te paguara disqe alumini,ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike. e gatshme per cdo lloj prove. cmimi 2000 euro . per me shum info kontaktoni ne 0663535511 mos tel per cmim tjeter se cmimi tjeter do jete 2500euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin