ID e ofertes C3180
Oferta ka 1009 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Golf4 1.6 sr , tek der , compiuter bordi , sensor parkimi , klima tronic , 4 arbeg , esp, ne gjendi shum te mir motorike dhe cenerike gomat 90 %. Emri: martin Telefon: 0695880661

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin