ID e ofertes C29395
Oferta ka 1465 shikime
€2,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E bardhë
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

O K A Z I O N...Shes makin volsvagen golf 4. Viti prodhimit 2000-2001.Benzin 2.3. Impiandi dixhital me vet pastrim montuar tani afer me dat 14/08/2015 me dy vjet garanci +me leje qarkullimi dhe me kontrroll te plot . letrat e sapo paguara siguracion plus taksa. Makina esht e bardh perl shum e bukur si jasht dhe brenda e ardhur nga zvicra ne gjendje super. Terheqja esht njesoj si ne benzin dhe ne gaz makina esht shum e fuqishme dhe shum e shpejt. Shpejtesia max e kapur 250 km/h.bombla ndodhet ne vend te gomes rezerv dhe esht 42 litroshe ku mund te pershkuhen 350-400 kilometra me 22 mij lek gaz.makina esht gati per cdo lloj prove. Me klima me kasetofon cd dhe usb. cmimi: 2900euro i padiskutueshem. Ju lutem vetem telefonata serioze.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin