ID e ofertes C125195
Oferta ka 864 shikime
€7,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen CC , Veturë
Prodhimi:
2011
Kilometrazhi:
20 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Passat Cc R-Line 2.0T Benzine. E përshtatshme per impiant gazi. Makina është ne gjendje te shkëlqyer mekanike dhe vizuale.Dokumenta te paguara deri ne Tetor 2021. E gatshme per çdo lloj prove Cel. : 0697348681

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin